SCHÉMATA PRO OŠETŘENÍ VOZIDEL

Aby bylo dosaženo co možná nejúčinnější antikorozní ochrany vozidla, je velmi důležité, aby antikorozní materiál byl aplikován i na místech s největším rizikem vzniku koroze. Zároveň na mnoha moderních vozidlech existují i místa, kde je naopak velmi důležité, aby k aplikaci nedošlo, což jsou například lokace s umístěnými čidly elektronických systémů, airbagové instalace a podobně.

Aby aplikační technik měl co možná nejvíce informací tohoto typu, poskytujeme Vám jedinečný systém schémat antikorozního ošetření vozidel, kde tyto informace naleznete. Zároveň se ve schématu pro konkrétní vozidlo také technik dozví, jakým typem trysky je nutno v jakém místě aplikovat a podobně.

V současné době je k dispozici několik tisíc schémat pro velkou část vozového parku nejen v oblasti osobních vozidel, ale i některých nákladních vozidel a autobusů. Schémata antikorozní ochrany vozidel jsou svým rozsahem na trhu jedinečným nástrojem posunujícím servis značky DINITROL na nejvyšší úroveň, jsou distribuovány v elektronické podobě a významně zkvalitňují a profesionalizují celý systém antikorozní ochrany vozidel.

Ukázka schématu antikorozní ochrany vozidla – klikněte zde